Новини
Суспільство
Здоров'я

Сертифікат COVID-вакцинації відтепер можна звантажити на телефон: інструкція

26.11.2021 Созанська Ірина 0
З 26 листопада у додатку електронних послуг «Дія» з'явилася можливість звантажити документ на мобільний пристрій.

Сертифікат COVID-вакцинації відтепер можна звантажити на телефон: інструкція - зображення
Сертифікат COVID-вакцинації відтепер можна звантажити на телефон: інструкція - зображення

Як повідомив у телеграм-каналі очільник міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров, з 26 вакциновані однією або двома дозами COVID-вакцини можуть для зручності скачати документ про імунізацію.

Для цього  необхідно відкрити додаток, натиснути на три крапки, які знаходяться у нижньому правому кутку електронного сертифіката і вибрати «завантажити сертифікат».

Після цього документ буде автоматично згенеровано у форматі PDF та завантажено у пам'яті вашого пристою.

«Зробили це для вашої зручності, оскільки відвідування центрів масової вакцинації, спілкування з користувачами показало, що багато хто все одно додатково скачує сертифікат з порталу, робить скріншоти QR. Тепер у кілька кліків можете це зробити у додатку»

Михайло Федоров

Нагадаємо, у додатку електронних цифрових послуг «Дія» можна згенерувати сертифікат про результати пройденого ПЛР-тестування. Сертифікат діє 72 години з моменту здачі аналізу.

Раніше у МОЗ анонсували появу двох нових видів сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу.

Крім того, у пресслужбі Міністерства та Комітету цифрової трансформації повідомили, що громадяни можуть згенерувати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу офлайн. Для цього необхідно звернутися до найближчого Центру надання адміністративних послуг та впевнитися у тому, що ваш ЦНАП надає таку послугу.

Також у додатку «Дія» тепер можна згенерувати COVID-сертифікат перехворілим на коронавірус. Документ доступний на 15-й день з моменту, коли лікар внесе дані про хворобу в електронну систему охорони здоров’я. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.