Новини
Київщина
Політика

Сергій Даніш привів 200-гривневих радикалів під обласну раду (ВІДЕО)

25.11.2021 Созанська Ірина 0
Сергій Даніш привіз двохсотгривневих бродячих "активістів" з праворадикальної організації "Традиції і порядок" під стіни обласної ради Київської області.

Сергій Даніш привіз двохсотгривневих бродячих "активістів" з праворадикальної організації "Традиції і порядок" під стіни обласної ради Київської області.

Голова Коцюбинської громади Сергій Даніш позвозив двохсотгривневих бродячих "активістів" з праворадикальної організації "Традиції і порядок" під обласну раду Київської області.

Молодики демонстрували повне нерозуміння того за що вони борються, чого хочуть та де насправді знаходиться Національний парк Голосіївський, який вони прийшли боронити.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що під Київською обласною радою відбулася сумнівна акція за незаконне розширення меж селища Коцюбинське.

Громадська активістка очільниця руху “ЧЕСНО” Ірина Федорів повідомила, що на захист нардепа Клочка, який нещодавно став головним фігурантом корупційного скандалу щодо придбання його матір’ю і сестрою нерухомості та автівок на 20 млн грн, став селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш.

Сергій Даніш, фігурант кримінального провадження щодо кермування у нетверезому стані, не з’явився на перше судове засідання. Розслідування руху “Чесно” повідомляє про резонансу справу селищного голови Коцюбинського Сергія Даніша, який пройшов на цю посаду від партії “Слуга народу”. Через затягування справи на рік суд не зміг притягнути Даніша до відповідальності.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.