Новини
Ірпінь
Гостомель
Політика

Селищний голова Гостомеля насправді не підписував лист про створення Ірпінського району

05.06.2020 ІА Погляд

Днями Київська обласна державна адміністрація опублікувала новий Проект адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня області. Згідно цього проекту, місто Ірпінь увійде до Бучанського району з адміністративним центром в Бучі, що викликало негативну реакцію ірпінської влади. Виявилось, що для доведення своєї позиції, в міській раді підробили підпис селищного голови Гостомеля Юрія Прилипка, про що він сам повідомив в мережі facebook.

Проект "районування" не є остаточним, але вже викликав бурхливу протестну реакцію з боку ірпінської влади. В.о. міського голови Ірпеня Андрій Літвинов навіть направив до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та народного депутата Олександра Горобця відкритий лист від імені громад Київщини( Ірпеня, Козинців, Михайлівки-Рубежівки, Коцюбинського, Горенки, Бузової ), в якому вимагає створення окремого Ірпінського району.

Та сьогодні, 5 червня, селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко заявив, що цього документу він не відписував. Так само він зазначив, що відповідного голосування на сесію селищної ради він не виносив.