#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Розкіш на колесах: «Укрзалізниця» продемонструвала VIP-вагон (фото)

26.11.2020 1 Дар'я Сафронова 0

Подорожують «з комфортом» зазвичай політики, артисти та бізнесмени. 

У складі «Укрзалізниці» є десять VIP-вагонів, один з них показали в сюжеті ТСН. За комфортні умови пасажири мають сплачувати вартість проїзду 11 дорослих пасажирів за тарифом м’якого вагона з двомісними купе «СВ» відповідної категорії поїзда. Тобто такий вагон можна придбати мінімум за 13 000 грн в один бік.

Вагони користуються чималим попитом: «дерев’яні хороми» найчастіше замовляють політики, артисти та бізнесмени.

«Вони прекрасні люди! Вони так само прості й радіють простим речам», - коментує провідник «Укрзалізниці» Сергій Петрович.

У таких вагонах є все необхідне для комфортної подорожі, чи навіть більше. У VIP-вагон можна також поселити охорону чи інший службовий персонал.

Знімок екрану: «Укрзалізниця»

А славнозвісний золотий вагон дійсно має місце на залізницях, та, як зазначає у Telegram-каналі голова правління АТ «Укрзалізниці» Володимир Жмак, його можуть перетворити на музей історії, вагон для молодят чи хіпстер-бар.

«Сьогодні — про «скарби» УЗ. Чого там тільки немає — і антикварні вагони Кагановича, і VIP-вагони «пшонка-стайл». Дісталися у спадок. Наразі думаємо, що з ними робити. Є декілька ідей: із вагона Кагановича зробити музей історії УЗ, а з VIP-вагонів — вагон для молодят, музей розкоші, хіпстер-бар чи ще щось», — розповів Володимир Жмак.

Користувачів інтернету обурив та, водночас, розсмішив такий дизайн інтер’єру. Деякі згадують часи «золотого унітазу», а деякі жартують про «пшонковий» стиль цього вагона.

Як повідомлялося раніше, карантинні обмеження унеможливлюють проведення Wi-fi та якісного мобільного зв’язку в пасажирських поїздах далекого сполучення, а також Інтерсіті+.

 «Погляд» повідомляв, що керівників АТ «Укрзалізниця» звинувачують у організації корупційної схеми. Її застосовували під час контейнерних перевезень.

Фото: «Укрзалізниця»