Новини
Російсько-Українська війна

Росіяни вивели всі ракетоносії з Чорного моря (ВІДЕО)

РФ у Чорному морі майже у повному складі вивела своє корабельне угруповання у пункти базування через сильний шторм.

Станом на ранок 7 лютого російські окупанти забрали всі ракетоносії з Чорного моря через сильний шторм. Наразі ворог тримає в акваторії на бойовому чергуванні два судна, яки не є носіями "Калібрів", але загроза ударів все ж залишається.

Про це повідомила керівниця пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного марафону.

"В морі продовжує вирувати дуже потужний шторм. Як для Чорного моря, то він максимально потужний – раніше такого не фіксувалося – це 5-7 балів. Саме тому корабельне угрупування ворога майже повністю укривається у пунктах базування. На чергуванні залишено два кораблі, але вони не є ракетоносіями – вони збирають інформацію про надводну обстановку".

Гуменюк зазначила, що в Азовському морі також шторм, але не такий потужний – 2-3 бали. Для цього моря, як зазначила Гуменюк, - це теж досить потужно, тому там немає кораблів РФ на чергуванні.

При цьому вона акцентувала попри це загроза ракетних ударів з акваторії Чорного моря зберігається, оскільки гіпотетично ворог може здійснити обстріл і з пунктів базування.

"Хоча це суперечить нормам безпеки, але ж ми знаємо, що РФ дуже часто не дотримується загальновстановлених правил. Окрім того, для виведення на бойове чергування у відкрите море для здійснення залпу ракетоносія достатньо двох годин. Тому ситуація змінюється динамічно, ми за нею стежимо постійно"

В Середземному морі продовжує знаходиться 10 кораблів противника, з них 5 – це носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп — 72 ракети.

Як повідомлялося раніше, у НАТО попереджають про підготовку росії до нового наступу. 


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.