#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Росія заявила, що готова застосувати армію за кордоном (ВІДЕО)

28.12.2021
У Росії заявили про готовність застосувати збройні сили за кордоном для "захисту своїх громадян" у разі нападу на них.

Віцеспікер Ради Федерації Росії Костянтин Косачьов заявив, що РФ не має наміру ініціювати військову операцію проти України, проте "має право оперативно використовувати збройні сили для захисту громадян Росії за кордоном у випадку нападу на них".

Водночас він зазначив, що з огляду на те, як нагнітається ситуація навколо Донбасу, Україну підштовхують до того, щоб спробувати розв'язати проблеми південного сходу військовим шляхом.

"У жодному разі не передрікаю розвитку подій, просто нагадую цим провокаторам, що після того, як трапилася трагедія Цхинвала, у листопаді 2009 в Росії були внесені серйозні зміни в чинний федеральний закон «Про оборону». Десята стаття цього закону дає можливість оперативно використати Збройні сили РФ за кордоном", – заявив він.

Нагадаємо, Росія та США проведуть перемовини щодо гарантій безпеки та ситуації навколо України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.