Новини
За кордоном
Російсько-Українська війна

рф втратила у війні проти України від 60 до 80 тис. людей, – Пентагон

За даними американців, до вторгнення приблизно чверть військ рф складали призовники, інші були професійними військовими.

рф втратила у війні проти України від 60 до 80 тис. людей, – Пентагон - зображення
Фото: Пентагон

рф втратила у війні проти України від 60 тисяч до 80 тисяч людей. Про це повідомляється на сайті міністерства оборони США. Проте американці на не уточнюють, мова йде про загиблих чи поранених.

На думку Петагону, росія намагається використати у війні проти українців кадрові війська, але все одно є дані про строковиків, відправлених на передову, які погано екіпіровані та погано навчені. Також зазначається, що до вторгнення приблизно чверть російських військ складали призовники, а решта були професійними військовими.

Що стосується наступальних дій сил оборони Україні на півдні високопоставлений військовий посадовець зазначив, що співвідношення між українськими та російськими силами на півдні "набагато краще з погляду рівності та паритету, ніж воно було спочатку у східній частині поля бою". Він додав, що українці розуміють, що для наступу потрібно більше сил, ніж для оборони.

Нагадаємо, втрати росіян, що озвучив Пентагон, значно вищі, ніж ті, що показує Генштаб ЗСУ, станом на 30 серпня, повідомлялося, що ліквідовано вже 47 550 окупантів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.