Новини
Новини Київської області

Реконструкція басейну: в Славутичі почнуть розбудову спортивної мережі


В рамках програми Володимира Зеленського «Велике будівництво», розпочнуть відбудову спортивної мережі в місті Славутич, Вишгородського району. На це витратять 41 млн гривень.

Про це повідомляє КОДА.

В місті відновлять існуючий критий басейн. Реалізація проєкту планується з 2021 по 2022 рік.

«Реконструкція існуючого басейну надасть місту сучасний, комфортний, інноваційний та безпечний спортивний плавальний басейн, що включає в себе безпосередньо не лише залу з басейном та допоміжними приміщеннями, а й додаткові приміщення для відпочинку, щоб забезпечити зручність відвідувачам»

очільник КОДА Василь Володін.

В комплексі замінять водопровідні системи, системи опалення та вентиляції, пожежну сигналізацію, електромережі та технологічне обладнання. Також проведуть капітальний ремонт всіх приміщень, включаючи технологічний підвал і всі санітарні приміщення, з використанням сучасних технологій.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у місті Вишгород, перед адміністративною будівлею чоловік здійснив постріли із предмету схожого на зброю.

Ми розповідали також, що у Добропарку в селі Мотижин відкриють комплекс з басейном.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.