#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
За кордоном

Протестувальники у Казахстані оприлюднили вимоги: що просять

05.01.2022
У соцмережах розповсюджують вимоги учасників мітингів у Казахстані.

У Казахстані продовжуються маштабні протести через різке зростання ціни на газ. Понад 200 активістів вже затримали.

Наразі місцеве населення повідомляє, що хоче повного перезавантаження влади. А саме відставки президента, голови Ради безпеки, уряду та парламенту.

Також вимагають негайного звільнення всіх політв'язнів. Крім того, головною умовою політичних реформ є неухильна підтримка цінностей демократії та дотримання прав людини, визнання років правління СРСР злочином проти народів пострадянського простору, засудження військової агресії проти України та анексії Криму, виходу зі складу союзів із Російською Федерацією.

Водночас президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв у своєму зверненні заявив, що усунув Нурсултана Назарбаєва з посади голови Ради безпеки Казахстану. При цьому Радбез очолить він сам.

Нагадаємо, на території всього Казахстану відключено дротовий інтернет та телефонний зв'язок, також було скасовано відправлення пасажирських потягів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.