#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Події

Прорив нелегалів до України: СБУ провела навчання на кордоні з Білоруссю

26.11.2021 0

Силовики відпрацювали механіку дій щодо можливих спроб «прориву» біженців до нашої держави.

Фото: СБУ

Про тренування повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що навчання проводили на території Житомирської області поблизу державного кордону з Республікою Білорусь.

За сценарієм навчань, декілька груп нелегалів намагалися прорватися через держкордон. У ході тренувань правоохоронці нейтралізували спроби переміщення біженців із залученням новітніх технічних засобів, у тому числі безпілотників.

Повідомляється, що заходи проводили в умовах, максимально наближених до реальних.

У спеціальних навчаннях брали участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, нелегальні мігранти спробували перетнути кордон України та Білорусі під виглядом туристів. Мігранти їхали автобусом з Мінська. Прикордонники провели додаткову перевірку іноземців і з'ясували, що ті тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область оглядати «визначні пам’ятки».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.