Новини
Україна
Екологія

Прогноз на вихідні: погода в Україні різко зіпсується (ВІДЕО)

У Києві 1 жовтня ще буде висока температура повітря - до 19°, суботній день буде теплим та сухим, хіба що надвечір з'явиться дощ.

Вихідними, 1-2 жовтня, в Україні погода буде різною - по-літньому теплою у суботу та дощовою і холодною у неділю.

Зокрема у суботу, 1 жовтня, практично повсюди пануватиме тепла погода з температурою повітря 18-23°, однак на півдні України 20-27°, а у західних областях 13-18°.

Дощі в суботу пройдуть найближчої ночі у східній частині, вдень місцями в західних областях, а ввечері можуть підійти до Житомирщини, Київщини, а також зачеплять Луганщину. Але все ж у більшості областей буде без істотних опадів.

У неділю, 2 жовтня, погода в Україні погіршиться і знов повернуться дощі. Проте в Луганській, Донецькій областях, Криму, Одеській та Запорізькій областях ще триматиметься тепло. У решті регіонів буде свіжіше - повітря прогріється до 10-15°.

У Києві 1 жовтня ще буде висока температура повітря - до 19°, суботній день буде теплим та сухим, хіба що надвечір з'явиться дощ. У неділю погода зміниться - побільшає дощів, посилиться вітер та знизиться температура повітря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найближчими днями очікується суттєве потепління в Україні, яке триватиме до 6-7 жовтня.

До слова, за даними спостережень ЦГО ім. Б. Срезневського, 2 вересня до Києва завітала метеорологічна осінь, яка розпочалась на два тижні раніше за кліматичну норму. Таким чином, цьогоріч метеорологічне літо у столиці завершилось раніше кліматичної норми.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.