Новини
Україна
Новини Київської області
Екологія

Осінь "поквапилась": метеорологічне літо на Київщині завершилось раніше кліматичної норми

Цьогоріч літо в пристоличному регіоні тривало 100 днів.

Осінь

Метеорологічне літо у столиці завершилось раніше кліматичної норми. За даними спостережень ЦГО ім. Б. Срезневського 2 вересня до Києва завітала метеорологічна осінь, яка розпочалась на два тижні раніше за кліматичну норму.

"Середньодобова температура повітря цього дня знизилась нижче +15 градусів і дорівнювала +14,9°С. Найраніше метеорологічна осінь до Києва завітала у 1993 році – 25 серпня, а найпізніше – 15 жовтня у 2020 році", –

ЦГО ім. Б. Срезневського

Зазначається, що цьогорічне метеорологічне літо, яке розпочалось 25 травня, закінчилось 1-го вересня і загалом тривало 100 днів. До слова, найдовшим літо було в 2012 році –  166 днів, а найкоротшим у 1990 році – 88 днів.

Нагадаємо, в Україні з 13 серпня очікується поступове підвищення температури повітря. Через циклон у вівторок у багатьох областях України продовжуватимуть йти дощі, але поступово західна та північна частини звільнятимуться від опадів.

А на вихідних у Київській області було оголошено І рівень небезпеки через погіршення погодних умов.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.