#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Президент Болгарії назвав Крим російським: МЗС викликає посла

19.11.2021

Під час теледебатів Румен Радев заявив, що окупований Крим це, мовляв, територія Росії.

Як повідомляє «Балканський оглядач», президент  Болгарії  в рамках теледебатів 18 листопада, відповідаючи на питання опонента про територіальну приналежність півострова, заявив, що Крим – російська територія.

Окрім цього, Радев заявив, що санкції проти Росії неефективні і, хоча «Росія наразі не може бути прикладом розвитку для Болгарії», ворогувати з нею, на думку президента, теж не варто.

Згодом українське МЗС заявило, що викликає посла Болгарії Костадіна Коджабашева для роз’яснень. Дипломату заявили про некоректність та неприпустимість висловлювань президента Болгарії щодо Криму. Своєю чергою, посол запевнив, що позиція країни щодо підтримки територіальної цілісності України залишається незмінною.

«Слова чинного болгарського президента не сприяють розвитку добросусідських відносин України та Болгарії та різко дисонують з офіційною позицією Софії на підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах» - йдеться у повідомленні міністерства.

Ще й надто, в МЗС вимагають спростування заяви глави Болгарії про Крим.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.