Новини
Суспільство
Україна-суспільство
Політика

Президент очікує схвалення євроінтеграційних законів у пріоритетному порядку

Зеленський закликав ВР попри війну продовжувати втілювати законодавство, норми та правила ЄС у всіх сферах життя.

Президент очікує схвалення євроінтеграційних законів у пріоритетному порядку - зображення
Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський заявив, що набуття нашою державою статусу кандидата на членство в Євросоюзі є вершиною та новим томом в історії євроінтеграції країни. Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому 24 червня.

"Статус кандидата – це не просто нова сходинка. Це нова вершина. Не новий абзац, не нова сторінка і навіть не новий розділ. Це новий том в історії європейської інтеграції України, який ми почали писати сьогодні. І відсьогодні ця книга не має інших варіантів завершення, крім одного: Україна в майбутньому стане членом ЄС. Відсьогодні це закріплено на офіційному рівні", –

президент України Володимир Зеленський

Також лідер країни зазначив, що очікує від Верховної Ради на прийняття євроінтеграційних законів, які потрібні для виконання умов статусу кандидата на вступ у Євросоюз.

"Попри війну ми продовжуємо втілювати законодавство, норми та правила ЄС у всіх сферах життя. Уряд розробить відповідну дорожню карту.

Наступні кроки відомі – ми маємо рекомендації Єврокомісії.

Від Верховної Ради очікуємо схвалення в пріоритетному порядку євроінтеграційних законів. Від усіх вас – високої громадянської свідомості, відданості нашим цінностям і усвідомлення того, що ніхто не збудує нам європейську Україну, окрім нас.

Я хочу зробити акцент на дуже важливому моменті. Ми змінюємо Україну для себе, а не для когось. Ми втілюємо реформи не через чиїсь вимоги, а через власні переконання. Україна прагне не приєднатися, а повернутися до європейської родини", –

президент України Володимир Зеленський

За словами глави держави, сьогодні Україна воює за свою свободу, натомість війна почалася саме тоді, коли Україна заявила про право на свою свободу та вибір свого майбутнього, який українці бачать саме в Європейському Союзі.

Про те, що означає статус країни-кандидата – читайте в матеріалі "Погляду".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.