Новини
Вишгород

Пожежні навчання: задимлення у ЖК «Ярославичі»


09 серпня співробітники ДСНС Вишгородського району провели спеціальні тактичні навчання у місті. Темою навчань було умовне гасіння пожежі та евакуація потерпілих у багатоповерхових будинках.

На навчаннях було задіяно 17 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Дані навчання проходили за наступним задумом: до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про задимлення на 14-му поверсі ЖК "Ярославичі" в м. Вишгород, куди негайно виїхали 2 відділення 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгород та відділення 39-ДПРЧ с. Нові Петрівці. Але своєчасно потрапити до будинку та загасити умовну пожежу виявилось складно через перешкоди, що створені біля багатоповерхівки мешканцями для проїзду автомобілів і в тому числі служб оперативного реагування. Рятувальникам довелось відпрацьовувати також дії по перепаркуванню легковиків.

По факту проведення розвідки було встановлено, що відбулося загорання квартири на 14-му поверсі, після чого керівником було прийнято рішення провести евакуацію потерпілих ланками газодимозахисної служби.

Результати виявились позитивними. Рятувальники впорались із усіма поставленими перед ними задачами. Не дарма кажуть, що учіння — світло.

Джерело: Вишгородський РВ ГУ ДСНС України у Київській області