#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Пожежі
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Пожежна небезпека: мешканців пристоличного регіоні попередили про спекотні дні

13.06.2022
У більшості областей України оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Пожежна небезпека: мешканців пристоличного регіоні попередили про спекотні дні - зображення

Мешканців пристоличного регіоні попередили про те, що наближаються спекотні дні. За даними ДСНС, 14–15 червня в Україні, крім Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Рівненської областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

До слова, на Київщині частина лісових територій була зоною бойових дій і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі.

Нагадаємо, в пристоличному регіоні продовжує діяти заборона відвідувати столичні ліси – як пішки, так на транспорті, зокрема на велосипедах. Порушникам загрожує адміністративна відповідальність, і тим більше – за розведення багаття чи підпали на території лісів. Штраф може сягати кількох десятків тисяч гривень.

Нагадаємо, в травні на Київщині збільшилася кількість пожеж через людську діяльність. Також у минулому місяці повідомлялося про те, що в Чорнобильській зоні спалахнула найбільша за цей рік пожежа.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.