Пожежа у готелі Броварів сталася через підпал
Місцева жителька м. Бровари посварилась з адміністратором готелю, після чого підпалила меблі в готельному номері, де тимчасово проживала, а потім зникла у невідомому напрямку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/brovarpozhar.jpeg)
Як повідомляв «Погляд», пожежа сталася 3 лютого близько 19.00 у готельному комплексі ПП «Стандарт Ойл Плюс», що по вулиці Броварської сотні. Пожежу в готелі у Броварах гасили два десятки рятувальників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/146677810_3727772093944602_8796249944576143683_n.jpg)
У результаті підпалу ліжка у готельному номері частково вигоріло оздоблення кімнати загальною площею 26 м кв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/brovarpozhar-2.jpeg)
Правоохоронці Київщини швидко розшукали зловмисницю – 32- річну місцеву жительку – та затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі жінка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Поліцейські встановлюють причини конфлікту.
Оскільки рятувальники оперативно ліквідували загорання та евакуювали усіх людей з приміщення задля уникнення отруєння чадним газом, потерпілих внаслідок інциденту немає.
«Погляд» також писав, що у Броварах горів балкон на 9 поверсі багатоповерхівки. 3 лютого у Гостомелі під час пожежі загинув чоловік.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.