#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Боярка
Події

Повітряна «швидка»: тяжкохвору жінку з Фастова доправили до лікарні вертольотом

12.11.2021 22

Допомогли у транспортуванні хворої жінки до медичного закладу поліцейські Київщини.

Фото: Facebook

Як повідомили у пресслужбі Фастівського районного управління поліції,11 листопада завдяки спільному проєкту аеромедичної евакуації МВС та МОЗ поліцейським гелікоптером авіації МВС до Київської обласної клінічної лікарні доправили тяжкохвору жінку.

Повідомляється, що евакуація хворої була організована дуже оперативно. За лічені хвилини поліцейські Фастівського районного управління поліції підготували місце для посадки вертольоту на стадіоні у місті Боярка та обмежили доступ до нього сторонніх осіб.

Жінку передали бригаді медиків, які доставили її до медичного закладу у столиці.

Нагадаємо, неподалік міста Бориспіль здійснив невдале приземлення вертоліт Robinson R44 с реєстраційним номером UR-ASD. Про невдале приземлення розповіли свідки.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.