#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Потаксував і отримав строк

20.03.2019 Кочкина Марина 0

У Києві повідомлено про підозру таксисту, який  вчинив розбійницький напад на молоду жінку.

     Київською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 46-річному мешканцю столиці, який з ножем напав на жінку з метою заволодіння її майном.

        Досудовим розслідуванням встановлено, що вночі 12.10.2018 року зловмисник, працюючи в службі таксі під анкетними даним іншої особи, документи якої попередньо викрав у свого клієнта, вчинив напад на 35-річну жінку, яку підвозив з нічного клубу.

Оцінивши стан жінки, розбійник завіз її в лісосмугу та, погрожуючи предметом, схожим на ніж, відібрав золоті прикраси та мобільний телефон на суму 43 тисячі гривень.

       

        За результатами досудового слідства правоохоронцям вдалося встановити нападника. 19.03.2019 чоловіку повідомлено про підозру за ч.1 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаного із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу) КК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

        Досудове розслідування триває, встановлюються причетність цього таксиста до аналогічних злочинів.

Повідомляє : Прокуратура міста Києва