Новини Київської області
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

Постраждалим від підтоплення річки Ірпінь у Демидові виділять по 20 тис. грн.

Для цього з обласного бюджету Димерській громаді передали більше 2 млн грн.

Постраждалим від підтоплення річки Ірпінь у Демидові виділять по 20 тис. грн. - зображення

Постраждалі від підтоплення річки Ірпінь домогосподарства у Демидові отримають по 20 тисяч гривень. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Учора, 4 серпня, на сесії Димерської селищної ради депутати прийняли рішення щодо виділення постраждалим жителям по 20 тисяч гривень через програму соціального захисту населення "ТУРБОТА". Тепер постраждалі жителі зможуть отримати фінансову допомогу для боротьби з наслідками підтоплення", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Для цього з обласного бюджету Димерській громаді передали більше 2 млн грн.

За словами очільника області, наразі необхідні ремонтні роботи на шлюзі завершені. Насосна станція почала відкачку води. Її рівень вже знизився на 70 сантиметрів, тому вода відступає від приватних домогосподарств.

Нагадаємо, дамба на річці Ірпінь була пошкоджена ще на початку повномасштабної війни внаслідок бойових дій. Це призвело до понаднормового підняття рівня води. І як наслідок у селі Демидів було частково підтоплено близько 100 приватних будинків.

До слова, міст був пошкоджений двічі. Вперше – під час бойових дій у лютому. Відразу після деокупації він був відновлений. Проте під час негоди в червні міст знову було зруйновано. У липні в Демидові міст через річку Ірпінь запрацював.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.