Бровари

Поразка броварського "Атлетіка" в першому матчі плей-офф

6 квітня у Броварах в спорткомплексі БВУФК було зіграно матч 1/4 фіналу першої ліги України
з футзалу. Місцевий ФК "Атлетік" приймав сумський “Food Centre-СумДУ”.

В першому таймі жодна з команд не змогла відкрити рахунок у матчі, хоча моментів вистачало,
залишивши все найцікавіше на другу половину зустрічі. Другий тайм активніше розпочали сумські
футзалісти забивши за одну хвилину два м'ячі, а через деякий час потроївши перевагу - 0:3.
Та броварчани не змирилися з результатом і налаштувавшись змогли скоротити відставання
до мінімуму - 2:3. Та на більше, на жаль, "Атлетік" не спромігся. Мінімальна поразка при рівній грі.

ФК “Атлетік” (Бровари) – ФК “Food Centre-СумДУ” (Суми) _2:3 (0:0)
Голи: Кутовий, 33, Степаненко, 35 – Катеринін, 23, Прощенко, 23, Ігумнов, 31.

"Перш за все, вітаю сумську команду з перемогою! У нас перемогти, на жаль не вийшло, але
попереду ще два тайми у цьому протистоянні. Загалом гра була рівною, суперник зміг грамотно
скористатися нашими помилками і вийти вперед з комфортним рахунком. В нас є ще тиждень для
підготовки до гри-відповіді, аби в ній перемогти та вийти до півфіналу…"