Новини
Київщина
Суспільство
Здоров'я

Попри війну, пандемія COVID-19 все ще триває: за тиждень на Київщині 195 нових випадків

Медики зауважують, що щеплення є найдієвішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

Попри війну, пандемія COVID-19 все ще триває: за тиждень на Київщині 195 нових випадків - зображення

З 21 по 27 листопада на Київщині зареєстровано 195 підтверджених випадків COVID-19. До лікарень госпіталізовано 85  хворих із підтвердженим діагнозом коронавірус, 36 – із підозрою на COVID-19, повідомляють в КОВА.

Як зазначають медики, вакцинація залишається найдієвішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусу, та закликали якнайшвидше зробити необхідні щеплення.

"Попри війну, пандемія COVID-19 все ще триває, тому щоб вберегти себе від впливу вірусу, медики рекомендують пройти вакцинацію", –

КОВА

До слова, в регіоні за минулий тиждень на Київщині щеплення від COVID-19 зробили 3 093 людини. Найбільше щеплень зробили першою бустерною дозою – 2 128 вакцинацій. Другу бустерну дозу отримали 491 особа, першу дозу вакцини – 173, другу дозу – 301.

Варто зазначити, що всього на Київщині в період з 21 по 27 листопада працювали 25 центрів вакцинації, 182 пункти щеплень та 19 мобільних бригад.

Нагадаємо, МОЗ дозволило другий бустер усім охочим.

Читайте також у матеріалі "Погляду", чи потрібно робити бустер тим, хто перехворів на COVID-19.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.