Новини Київської області
Здоров'я
Київщина-суспільство

Понад пів мільйона жителів Київщини вже вакциновані від COVID-19


Загалом від початку вакцинальної кампанії в області зробили більш ніж мільйон щеплень.

Фото: pixabay.com

Про це розповів заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов.

Так, першою дозою COVID-вакцини на Київщині вже щепили 99,1% медичних працівників, повний курс імунізації пройшли – 78,6%. Також 80% і більше вакцинованих у колективі мають 87,5% дитсадків, 95,8% шкіл, 100% закладів професійно-технічної, а також фахової передвищої освіти Київщини.

«Дякую всім, хто поставився до свого здоров’я відповідально та зробив щеплення. А тим, хто ще не встиг імунізуватись, нагадаю, що в нас функціонують 33 центри та 205 пунктів щеплень у всіх районах області без виключення», – сказав він.

Варто зазначити, що згідно з даними МОЗ, за тиждень в Україні зробили 1 606 542 щеплень вакцинами від коронавірусу, з них вакциновано 1 дозою — 822 360 осіб, 2 дозою — 784 182 особи.

Фото: МОЗ

Нагадаємо, для покращення протиепідемічної ситуації на Київщині пункти щеплень працюватимуть без вихідних, а у громадському транспорті перевірятимуть сертифікати про вакцинацію та результати ПЛР-тестів. 

Окрім цього, відомо, що через масову вакцинацію у 2022 році у світі може виникнути нестача від 1 до 2 мільярдів шприців для щеплення проти COVID-19.

Раніше Міністерство охорони здоров’я розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.