Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Понад 11,1 тисяч випускників Київщини взяли участь у НМТ

Протягом 10 днів у регіоні працювало 55 тимчасових екзаменаційних центрів.

Понад 11,1 тисяч випускників Київщини взяли участь у НМТ - зображення

На Київщині завершується основна сесія національного мультипредметного тесту, що через російську військову агресію замінив ЗНО. У тестуванні взяли участь понад 11 тисяч випускників навчальних закладів області, повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Протягом 10 днів у регіоні працювало 55 тимчасових екзаменаційних центрів, де випускники складали тести з української мови, математики та історії України.

"Усі центри працювали злагоджено та з дотриманням безпекових вимог. Крім того, на місцях проведення тестування було забезпечено медичний супровід, чергування працівників Національної поліції, безперебійну подачу електроенергії та швидкісний інтернет", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

У Київській ОВА також нагадали, що для подання документів до закладів вищої освіти випускникам необхідно дочекатися результатів. До 12 серпня вони будуть розміщені на інформаційних сторінках та передані до Єдиної державної електронної бази освіти.

Нагадаємо, нещодавно повідомляялося, що в Бородянці можуть створити сучасний європейський заклад освіти. Внаслідок військової агресії РФ, неодноразових обстрілів та попадань ворожих снарядів , будівля закладу зазнала серйозних руйнувань та пошкоджень, шо унеможливлює її подальшу безпечну експлуатацію. Тож у селищі мріють не просто відбудувати школу, а створити сучасний європейський заклад освіти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.