Бородянка
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бородянці можуть створити сучасний європейський заклад освіти

31.07.2022
У триповерховій будівлі будуть розташовані сучасні класи з новим обладнанням, СТЕМ-лабораторія, комп’ютерні класи і навіть лінгафонний кабінет.

У Бородянці можуть створити сучасний європейський заклад освіти - зображення
Фото: Facebook Інна Романюк

У Бородянці, що на Київщині, розпочалися активні роботи, пов’язані з відбудовою, відновленням спеціалізованого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Школу в селищі мріють не просто відбудувати, а створити сучасний європейський заклад освіти. Про це повідомила директор навчального закладу Інна Романюк на своїй Facebook-сторінці.

"Ми мріємо не просто відбудувати нашу школу, а створити сучасний європейський заклад освіти, вдихнути в нього нове життя. І це стало можливим завдяки неймовірним, небайдужим людям з благодійного фонду "БУДУЄМО УКРАЇНУ СПІЛЬНО", які готові зробити свій великий внесок у відбудову та відновлення нашого закладу освіти, вони зробили красивий проект майбутньої сучасної школи та втілюють його в реальність", –

Бородянського СЗЗСО І - ІІІ ступенів №1 директор Інна Романюк

За словами директора школа, в триповерховій будівлі будуть розташовані сучасні класи з новим обладнанням, СТЕМ-лабораторія, комп’ютерні класи, лінгафонний кабінет, ресурсна кімната, зони відпочинку, спортивні зали, актова зала, медіатека, бібліотека та сучасна їдальня. Навчально-матеріальна база буде комплектуватися новими, сучасними меблями, обладнанням, комп‘ютерами, смарт дошками та іншим. Також у будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення. Крім того в школі будуть передбачені внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізаця, система протипожежного захисту та обладнане бомбосховище.

Нагадаємо, внаслідок військової агресії РФ, неодноразових обстрілів та попадань ворожих снарядів , будівля закладу зазнала серйозних руйнувань та пошкоджень, шо унеможливлює її подальшу безпечну експлуатацію, але героїчно вистояла та потребує відновлення, капітального ремонту.

Також раніше повідомлялося, що в Бородянці облаштували проїзд зруйнованим мостом через річку Здвиж.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.