#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Васильків
Події

Поліз пиляти гілки: на Васильківщині рятувальникам довелося знімати з дерева чоловіка

22.11.2021 14

Мешканець села Велика Вільшанка заліз на дерево, щоб спиляти гілки, але травмувався і не міг злізти самостійно – довелося викликати рятувальників.

Фото: ДСНС

Як повідомила пресслужба ДСНС на Київщині рятувальники отримали повідомлення про те, що чоловік в селі Велика Вільшанка Васильківської міської громади застряг на дереві.

Прибувши на місце події, рятувальники з'ясували, що чоловік заліз на стовбур дерева, щоб спиляти гілки та зламав ногу, тому не зміг спуститись самостійно.

Рятувальники зняли з дерева чоловіка та передали його медпрацівникам.

Нагадаємо, рятувальники ДСНС змогли ліквідувати масштабну пожежу, яка сталася у Білій Церкві. На відкритій території площею 300 кв. м горіли дерев`яні піддони, тож не дивно, що в мить на місці утворилося справжнє пекло.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.