Новини
Ірпінь

Поліція стверджує, що величезну кипу агітаційних матеріалів до Ірпінської міськради принесла всього... одна людина!

07.03.2019 Гапон Юлія 000

Сьогодні, 7 березня, в Ірпені стався гучний скандал: в міській раді виявили тіньовий штаб кандидата в Президенти Петра Порошенка. Зокрема свідки повідомляють про десятки пакунків з агітаційною продукцією на підтримку вищезгаданого кандидата. У зв'язку з даними подіями на офіційній сторінці поліції Київщини з'явилася інформація щодо сьогоднішньої ситуації. Згідно з нею до органу надійшло повідомлення про те, що пакунки з агітаційною продукцією в Ірпінській міській раді залишила невідома особа. Цитуємо:
Працівники поліції встановили, що пакет (на фото видно, що пакетів було багато - ред.) залишив один з працівників міської ради. В його діях вбачаються ознаки порушення вимог Закону України «Про вибори Президента України» у частині проведення агітації в державних установах. Відносно правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол за ч.2 ст. 212-14 КУпАП".
У зв'язку з цим виникає запитання до працівників поліції: невже вони серйозно вважають, що все це занесла одна людина і керівництво про це нічого не знало? Також у громадськості виникає запитання: що в цей час робила муніципальна варта Ірпеня, яку утримують за кошти місцевих жителів? Невже особовий склад у кількості понад 15 осіб може контролювати лише центральний вхід? Можливо, вони в цей час разом зі своїм очільником на службовому автомобілі їздили за алкогольною продукцією, що було зафіксовано депутатом ІМР Лаврентієм Кухалейшвілі? Важливо, що Лаврентій, так само як і багато місцевих активістів, неодноразово стверджував, що за "протягування" Порошенка по 95-му округу, куди входить і Ірпінь, нинішній гарант пообіцяв колишньому міському голові Володимиру Карплюку закрити всі його кримінальні справи і дати "імунітет" для продовження тотальної забудови міста. Нагадаємо, розслідування десятків кримінальних справ проти Карплюка поліцією відкрито саботуються. Так, наприклад, глава поліції Київщини Ценов блокує розслідування справ про нелегальних забудовах території МВС в Ірпені.