#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Події

Поліція Бучанщини тренуватиметься в новій спортзалі

28.01.2022
28 січня у Бучанському районному управлінні поліції відкрили оновлену спортивну залу.

Поліція Бучанщини тренуватиметься в новій спортзалі - зображення

Як повідомила пресслужба Нацполіції, сьогодні за присутності заступника начальника – начальника відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Андрія Глянька, начальника Бучанського районного управління поліції Андрія Ткача, а також професійних спортсменів, було відкрито ще одну спортивну залу, де тренуватимуться правоохоронці.

"Зала поповнилась базовими тренажерами на різні групи м'язів. Завдяки цьому обладнанню поліцейські зможуть підтримувати себе у гарній фізичній формі, а також проводити заняття з тактики самозахисту. Спортзал відремонтовано завдяки внескам членів громадської спілки "Спортивний клуб поліції Київської області", – йдеться у повідомленні.

Під час відкриття зали було проведено підготовче тренування команди Головного управління до чемпіонату України серед поліцейських з боротьби самбо.

Також повідомляється, що найближчим часом у всіх семи районних управліннях поліції Київщини буде відкрито спортивні зали.

Нагадаємо, у Броварах проведуть реконструкцію спортивного коледжу. Потужність закладу планують розширити до понад пів тисячі учнів.

Між тим, за рік на Київщині з’явилося 75 нових спортивних локацій. Всі об’єкти вдалося реалізувати в рамках програми "Велике будівництво".

Так, того року на Київщині завершили реконструкцію басейну в Славутичі, а також закінчили будівельно-монтажні роботи на стадіонах у Сквирі, Білій Церкві та Волошинівці й будівництво Академії спорту в Бучі та фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці. Також в різних громадах Київської області відкрили 69 "активних" парків.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.