Новини
Ірпінь
Київ

Подяка: у Ірпені борчиня Ірина Коляденко подарувала квартиру тренеру


Коли борчиня та олімпійська чемпіонка з Ірпеня, Ірина Коляденко, подарувала квартиру тренеру, вона не мала житла, в неї навіть ніколи не було власної кімнати.

Ірина, яка завтра буде відзначати своє 23 річчя, вирішила передарувати помешкання, вручене їй нещодавно Київською обласною державною адміністрацією. Квартира у Ірпені, площею 41 м.кв. віддана заслуженому тренеру України - Володимиру Яременко, який підтримував спортсменку впродовж всієї кар’єри та допоміг отримати бронзу на іграх у Токіо. Медалістка вдячна Володимиру за багаторічну спільну працю та численний вклад у її розвиток, за турботу про неї від самого дитинства та багато сил та часу, відданих задля її успіхів.

На своїй сторінці у Фейсбуці, Ірина опублікувала такий допис: «Вчора відбулась, ще одна дуже важлива, та така потрібна подія в моєму житті. Губернатор Київської області Володін Василь Генадійович,  (Василь Володін) вручив мені ключі, вже від моєї квартири, в моєму місті Ірпінь. Що це значить для мене? Ну щоб Ви розуміли, я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло - це насправді була моя мрія, не менш бажана ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю, право власності на однокімнатну квартиру на 41 м. кв. І вже завтра я б могла розпочати ремонтні роботи. Але....Але за всіма моїми перемогами, стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю на протязі восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу. Так, було не легко. Ну щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина небачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла!  Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоч в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру ДЯКУЮ!!! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременко Wolodymyr Yaremenko. Ви її заслужили!!! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені як завжди допоможете.»

Коляденко та Яременко
Фото з особистої сторінки Ірини Коляденко

Мріючи про власну квартиру в рідному місті, не менш ніж про олімпійську медаль, українська борчиня зробила цей щирий та важливий вчинок, подарувала квартиру тренеру, показала усім, як це – бути справді вдячною та закликала усіх допомогти їй втілити свою мрію.

ІА “Погляд” вже повідомляв як тренується олімпійська надія Ірпеня.

Ми розповідали також, що ірпінці Ірина Коляденко та Володимир Яременко — кращі спортсменка та тренер Київщини з вільної боротьби 2018 року.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.