#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Податкова Київщини попередила підприємців про нову шахрайську схему

24.11.2021

Зловмисники телефонують підприємцям нібито з податкової служби і виманюють кошти.

Фото: pixabay.com

Як пояснили у пресслужбі Державної податкової служби в Київській області, в регіоні зафіксували нові випадки телефонного шахрайства.

«Працюють» злодії за наступною схемою: телефонують від імені працівників податкової з мобільного номера «(068)412-87-17» і вимагають перерахувати кошти на банківські карти нібито «на потреби податкової служби».

В управлінні застерігають платників податків, які отримують подібні дзвінки, бути уважними та не реагувати на прохання шахраїв.

У випадку, якщо ви отримали такий дзвінок, необхідно повідомити про це до поліції й до управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області - телефон (044) 200-37-82.

Нагадаємо, в Україні значно виросли штрафи за неподання податкової звітності. Передбачається, що штрафи за відсутність податкового обліку, порушення порядку подання податкової звітності збільшаться з 85-170 гривень до 1 700- 2 550 гривень.

Як відомо, Кабінет міністрів розробляє законопроєкт, який надасть Державній податковій службі право запитувати в українців походження грошей на придбання цінних активів і, у разі, якщо громадянин не зможе його пояснити, – заплатити податки.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.