Події
Політика

Після скандалу на блокпості: Гогілашвілі написав заяву на звільнення з посади в МВС (ВІДЕО)

Чиновник заявив, що йому соромно за інцидент з правоохоронцями і тому він йде з посади.

Про це Олександр Гогілашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що після того, як інцидент із заступником міністра внутрішніх справ набув розголосу, Гогілашвілі прийняв рішення добровільно залишити посаду і написав заяву на звільнення.

Він подякував усім з ким працював у міністерстві і визнав свою поведінку недостойною.

"Я написав заяву на звільнення. Дякую усім за роботу, професіоналам, які чесно і віддано роблять свою справу…Так, я винен. Це показовий приклад для всіх, як не треба себе поводити. Мені соромно за свою емоційність та нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми зробили за більш як 2 роки", - додав Гогілашвілі.

Варто зазначити, що раніше президент Володимир Зеленський закликав міністра та уряд розглянути питання про зняття Олександра Гогілашвілі з посади.

Як відомо, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі під час поїздки на Донеччину влаштував розборки через те, що на блокпості його зупинила поліція та попросила показати документи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.