Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА "Погляд" за вівторок, 15 лютого (ВІДЕО)

Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій вівторка, 15 лютого.

Поліція в Україні перейшла на посилений режим роботи

З 14 по 19 лютого українська поліція переходить на посилений режим несення служби на тлі загрози вторгнення Росії. Також повідомляється, що українських водіїв ретельніше перевірятимуть на дорогах, тому водіїв закликають бути готовими до частих перевірок автомобілів. Проте запевняють, що поліція не порушуватиме конституційних прав громадян.

Канада надасть Україні $393 млн

Канада виділить Україні 393 мільйонів доларів фінансової допомоги і відправить летальну зброю на 6 мільйонів доларів. Метою цієї підтримки є стримування подальшої російської агресії. Канада продовжить підтримувати Україну, її незалежність, цілісність, суверенітет та право на самооборону.

Путін готовий вести переговори щодо України і гарантій безпеки

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін виступає за дипломатію й готовий до переговорів стосовно України та безпекових гарантій для Росії.

За його словами, Володимир Путін фактично ініціював питання гарантій безпеки для Росії та завжди вимагав перемовин.

Росія відводить частину військ в пункти дислокації

Росія повідомляє про завершення низки військових навчань. Частина російського контингенту повертається у місця постійної дислокації. Підрозділи Південного та Західного військових округів уже прямуватимуть у свої гарнізони. Проте у Міноборони РФ зауважили, що комплекс підготовки російських військ та сил продовжується.

США запропонували Україні гарантії щодо кредиту на 1 мільярд доларів

Уряд США пропонує Україні гарантію щодо кредиту на суму до 1 мільярда для підтримки її програми економічних реформ та продовження взаємодії з Міжнародним валютним фондом. Така пропозиція зміцнить здатність України забезпечувати економічну стабільність, зростання та процвітання народу перед дестабілізуючими діями Росії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.