Новини
Біла Церква
Київщина-суспільство

Підрахунок безпритульних собак: у Білій Церкві шукають волонтерів


В місті Біла Церква на Київщині шукають волонтерів для підрахунку кількості безпритульних собак. Така акція в місті проходить вже 4 рік.

Про це повідомляє Крокус.

До підрахунку безпритульних тварин може долучитися кожен бажаючий. Для того, щоб стати волонтером необхідно мати мобільний телефон і залишити свої контакти в Центрі оперативного реагування за телефонами:

  • 067-310-77-55,
  • 099-310-77-55,
  • 063-310-77-55.

Сам підрахунок здійснюватиметься за допомогою унікального програмного забезпечення для мобільних пристроїв Stray Animals. За допомогою мобільного додатку кожну побачену безпритульну тварину можна буде сфотографувати з GPS міткою її перебування, додати візуальний опис, факт стерилізації тощо.

"Можна не всі три дні, можна взяти когось в поміч (так веселіше), можна використовувати велосипед та інші засоби пересування. Нам потрібно ще зовсім не багато – близько 5 активних волонтерів!"

ІА “Погляд” вже повідомляв, що на Обухівщині безкоштовно вакцинують та стерилізують домашніх тварин.

Ми розповідали також, що в Чубинському під Києвом тепер житимуть врятовані ведмеді.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.