Підозрілий автобус з молодими чоловіками було затримано у Василькові
Сьогодні, у день виборів Президента України, у Василькові було затримано підозрілий автобус з молодими чоловіками з Києва, які нібито представляють не зареєстровану громадську організацію «Бур Обухівщини». Автобус було помічено у с. Вільшанська Новоселиця та с. Велика Вільшанка, про що й надійшли повідомлення від мешканців до Васильківської райради.
![Підозрілий автобус з молодими чоловіками було затримано у Василькові](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/69.jpg)
Голова Васильківської райради Наталія Баласинович заблокувала молодикам проїзд власним авто і викликала поліцію, адже поведінка автобусу на дорозі здалася їй дивною. За її словами, молодики переїжджали від заправки до заправки, ніби щось чекаючи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/67.jpg)
На місце події прибув начальник поліції Васильківщини Василь Первак. Поліція перевірила документи та опитала всіх, хто їхав в автобусі: з якою метою група чоловіків різного віку перебували на території Васильківського району під час виборів Президента України.