#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Пригоди

Підозрілий автобус з молодими чоловіками було затримано у Василькові

31.03.2019 Надiя Проценко 0

&fbclid=IwAR23Y9NZeFc9awvy4Co_hVxzqCX5CEFnAof2aXoQUWUywVSxOPB7AREs9eQ


Сьогодні, у день виборів Президента України, у Василькові було затримано підозрілий автобус з молодими чоловіками з Києва, які нібито представляють не зареєстровану громадську організацію «Бур Обухівщини». Автобус було помічено у с. Вільшанська Новоселиця та с. Велика Вільшанка, про що й надійшли повідомлення від мешканців до Васильківської райради.

Підозрілий автобус з молодими чоловіками було затримано у Василькові


Голова Васильківської райради Наталія Баласинович заблокувала молодикам проїзд власним авто і викликала поліцію, адже поведінка автобусу на дорозі здалася їй дивною. За її словами, молодики переїжджали від заправки до заправки, ніби щось чекаючи.


На місце події прибув начальник поліції Васильківщини Василь Первак. Поліція перевірила документи та опитала всіх, хто їхав в автобусі: з якою метою група чоловіків різного віку перебували на території Васильківського району під час виборів Президента України.