#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Підняття тарифів не буде: уряд зафіксував ціну на газ і тепло для населення

26.11.2021 0

Кабмін готовий вжити необхідні заходи для безперервного постачання та доступності тепла, електроенергії та води для населення.

Фото: pixabay.com

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, під час брифінгу за результатами робочої поїздки до Луганської області, заявив, що тарифи на газ і опалення для населення зростати не будуть. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Загалом уряд сьогодні готовий працювати і робити все необхідне для того, щоб забезпечити безперервність та доступність тепла і всіх енергоносіїв, води для населення. Хоча це належить до компетенції місцевої влади»

Денис Шмигаль

За словами прмєра, тарифі зафіксовані, а в регіонах, де люди не можуть забезпечити постачання газу, йдеться про прифронтові території на Сході, будуть збільшені субсидії для населення на покриття розходів за електроопалення.

«Міністерство соцполітики розробило і забезпечило виплату більше субсидій, більші суми субсидії. За нашим розрахунком, там буде виходити близько 2, 5 тис. грн тим сім'ям, які вимушено користуються електроопаленням»

Денис Шмигаль

Також Шмигаль відзвітував, що на сьогодні 100% житлового фонду і об'єктів соціальної інфраструктури підключені до тепла, за винятком інцидентів на окремих територіях, де виникають аварії.

Раніше жителі Вишгорода вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Люди вимушені платити компанії Вишгородської міськради вдвічі, а то й втричі більше.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.