#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Економіка

Підлітки зможуть витратити 1000 гривень за вакцинацію на позашкільну освіту (ВІДЕО)

18.01.2022
Програмою "єПідтримка" скоро зможуть скористатися підлітки з 14 років.

Витрачати 1000 грн за вакцинацію підлітки зможуть, зокрема, на позашкільну освіту. Наприклад, відвідування курсів, гуртків та репетиторів. Пізніше програму хочуть розширити й на дітей із 12 років.

Зараз, виплати отримують лише українці віком від 18 років. План із видачі 1000 гривень дітям з 14 років вже розробили в Міністерстві освіти.

Про це  повідомила пресслужба Офісу президента. Наразі для отримання коштів повнолітні громадяни мають відкрити спеціальну картку у банку.

А як розв'язувати це питання з підлітками, поки що не уточнюється.

Нагадаємо, очільник уряду Денис Шмигаль заявив, що в країні вже понад 6,7 мільйона громадян подали заявки на отримання коштів через програму "єПідтримка".

Напередодні "Погляд" підготував інфографіку про те, на що українці найчастіше витрачають кошти, отримані за вакцинацію від COVID-19.

Більше відео про COVID-19 в Україні за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.