Україна
Економіка

Неповнолітні українці, вакциновані проти COVID-19, також отримають по 1 тис. гривень від держави

Президент Володимир Зеленський дав доручення Кабміну розробити відповідний механізм виплат "ковідної тисячі" для українців, молодших за 18 років.

Неповнолітні українці, вакциновані проти COVID-19, також отримають по 1 тис. гривень від держави - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба Офісу президента, незабаром українці від 12 до 18 років, які пройшли повний курс імунізації, тобто отримали дві дози COVID-вакцини, зможуть отримати по 1 тисячі гривень від держави, так само як наразі отримують гроші повнолітні щеплені громадяни.

Очільник уряду Денис Шмигаль заявив, що в країні вже понад 6,7 мільйона громадян подали заявки на отримання коштів через програму "єПідтримка".

Гроші на спеціальні віртуальні картки нараховують 8 банків-партнерів, а найближчим часом до програми підключаться ще 15 фінустанов.

"На відповідні рахунки українців уже перераховано 6 млрд грн. У межах програми громадяни скористалися 1 млрд грн, із яких на книжки було витрачено 35% коштів, на кіно – 29%, залізничні квитки – 13%, театри – 12%, спортклуби – 7,5%. Розробляється порядок запровадження категорії "ліки" для повністю вакцинованих людей віком понад 60 років", – цитує прем'єра пресслужба ОП.

Нагадаємо, починаючи з січня громадяни, старші за 60 років, зможуть витратити "ковідну тисячу", яку держава нараховує за вакцинацію, на придбання ліків, як заявив глава держави Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялося, що у центрах надання адміністративних послуг громадянам допомагатимуть отримати тисячу гривень за вакцинацію. Отримавши консультацію у центрах адмінпослуг, більше українців зможуть подати заявку та підтримати бізнес, який найбільше постраждав під час пандемії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.