Україна
Здоров'я
Інфографіка
Економіка

На що українці найчастіше витрачають кошти, отримані за вакцинацію від COVID-19? (інфографіка)

Всього з початку дії програми "єПідтримка" громадянам виплатили понад 6 млрд грн.

За перші два тижні роботи програми "єПідтримка" понад 6,2 мільйона українців подали заявки в "Дії" на отримання 1000 грн.

За даними Міністерства економіки України, понад 700 млн грн з отриманих коштів українці вже витратили.

"Погляд" пропонує ознайомитися з найпопулярнішими видами витрат 1000 "єПітримки":

На що українці найчастіше витрачають кошти, отримані за вакцинацію від COVID-19? (інфографіка) - зображення

Інформація станом на 4 січня 2022 року.

Нагадаємо, 19 грудня стартувала програма "єПідтримка", яку ініціював президент Володимир Зеленський. Завдяки програмі кожен повністю вакцинований українець може отримати від держави тисячу гривень через додаток "Дія". Програма "єПідтримка" спрямована заохотити людей до вакцинації від COVID-19 та підтримати найбільш постраждалі від карантинних обмежень сфери: культуру, спорт, пасажирські перевезення.

Раніше повідомлялося, що з другої половини січня 2022 року програму буде розширено – українці, старші за 60 років, зможуть витратити кошти за програмою на придбання ліків. 

Також незабаром українці від 12 до 18 років, які отримали дві дози COVID-вакцини, зможуть отримати по 1 тисячі гривень від держави.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.