Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

Перший випадок коронавірусу в Україні підтверджений


Із 4 випадків з підозрою на коронавірус в Україні підтвердився один – у Чернівецькій області. Про це сьогодні, 3 березня, повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу.

Перший випадок коронавірусу в Україні підтверджений

Наразі вже встановлено всіх осіб, з якими контактував хворий, їх небагато. За словами Віктора Ляшка, вони перебувають в режимі ізоляції. За ними здійснюють спостереження місцеві епідеміологи. Самого хворого було доставлено в спеціальну госпітальну базу.

Віктор Ляшко порадив усім не контактувати з тими людьми, в яких спостерігаються симптоми ГРВІ, найкраще перебувати в самоізоляції. Здоровим людям маски носити постійно не потрібно, лише тим, хто вже має ознаки грипу чи ГРВІ та приходить на прийом до лікаря. Інакше масове придбання пересічними громадянами масок призведе до нестачі їх в країні на глобальному рівні, а отже, закладам охорони здоров’я їх не буде де закупити при потребі.

Усього в світі кількість людей, заражених коронавірусом Covid-19, станом на 3 березня становить 91311 осіб. Від недуги вже померли 3117 осіб, одужало 48123 людинию За кількістю випадків зараження лідирує Китай – 80 151 випадок.

Оперативні дані про поширення коронавірусу можна відстежувати на спеціально розробленій онлайн-мапі.

Раніше повідомлялось, що У Європі рівень коронавірусного ризику зріс від помірного до високого

Читайте також Аби змусити приїхати швидку, українець повідомив, що у знайомого коронавірус (відео)