#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Аварії та ДТП

Першу домедичну допомогу жертві аварії надали солдати

20.05.2019 Косянчук Інна 0

На допомогу жінці, яку збила машина, прийшли Гвардійці Першої Президентської бригади

…Різкий звук  гальм, потім – удару. Автівки, які їхали повз, почали зупинятися. Аварія.  Таку картину побачили солдати 3 батальйону Олександр Шевченко та Євген Черевко, які патрулювали біля Столичного шосе, неподалік метро Видубичі. Обернувшись, вони побачили, що хтось лежить на проїжджій частині.  Наближившись до місця аварії, гвардійці побачили закривавлену жінку. Негайно хлопці викликали швидку та почали надавати домедичну допомогу жертві аварії.

«Ми намагалися діяти дуже швидко, джгутами та кровоспинними засобами зупинили кровотечу. Аби жінка до приїзду карети швидкої не втратила свідомість , розмовляли з нею», - розповів один з військовослужбовців.

В повідомленні йдеться про те, що жінка перетинала дорогу у не призначеному для цього місці та потрапила під колеса легковика. Їй пощастило, що поруч опинилися солдати, які змогли правильно оцінити ситуацію і надати допомогу.