Перевибори в Україні: хто переміг в Українській ОТГ
Українська міська територіальна виборча комісія визнала Туренка Олександра Валентиновича таким, що обраний українським міським головою Обухівського району Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125786976_378478056702441_696386855741299228_n.jpg)
Відповідна інформація із постановою з’явилася на сторінці Української міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Screenshot_12.png)
У джерелі зазначаються і підсумки голосування жителів Української ОТГ. Так, 2852 голосів було віддано за переможця перегонів Олександра Туренка. За іншу учасницю другого туру - Оксану Кирилюк, проголосувало 2450 виборців. Різниця склала 402 голоси.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125563096_182297886822109_6977913916258311749_o.jpg)
Разом з тим на офіційному сайті ЦВК на момент публікації статті інформація щодо результатів виборів не оприлюднені.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125387306_744656332789722_2823227950606702032_n.jpg)
Новообраного міського голову Української ОТГ з перемогою вже встиг привітати Петро Порошенко. Про це політик повідомив зранку у своєму Теlegram-каналі.
«Вітаю Олександра Туренка із перемогою у другому турі виборів в Українці на Київщині! «Європейська Солідарінсть» із відчутною перевагою перемогла кандидатку від партії влади. Вдячний виборцям, які зробили свідомий вибір на користь нашої партії».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Screenshot_10.png)
Раніше «Погляд» розповідав про те, як стартували перевибори в Українській ОТГ.