Вакансії

Переваги оформлення КАСКО для юридичних осіб у «ПЗУ Україна»

КАСКО – це страхування транспортних засобів, яке дозволяє покрити шкоду від непередбачуваних ситуацій. Багато компаній, які володіють великим (чи не дуже) автопарком, розглядають оформлення цього страхування як ще один інструмент для управління ризиками.

Переваги оформлення КАСКО для юридичних осіб у «ПЗУ Україна» - зображення

Замовити КАСКО для юридичних осіб ви можете в страховій компанії «ПЗУ Україна». Додаткова інформація доступна на офіційному сайті – https://www.pzu.com.ua/corporate/autoparky/kasko.html

Чому компаніям варто оформити КАСКО саме в «ПЗУ Україна»

Ця страхова компанія вже протягом кількох десятків років незмінно пропонує власним клієнтам, фізичним та юридичним особами, послуги високої якості. Тут кожна компанія та людина завжди зможе розраховувати на отримання саме того типу страхування, яке буде максимально відповідати ситуації.

Загалом юридичні особи, які хочуть оформити КАСКО для власних ТЗ саме тут, можуть розраховувати на такі основні переваги:

  • Термін відшкодування один із найнижчих на ринку страхування в Україні.

  • В разі настання страхового випадку застраховані можуть оформити відшкодування за допомогою європротоколу, але лише в ліміті зазначеному у законодавстві.

  • Послуги аварійного комісара – це спеціаліст, який допоможе заповнити документи, а також у спілкуванні з поліцією.

  • PZU Assistance – це унікальний цілодобовий сервіс, з яким ви можете замовити автозапчастини, викликати евакуатор чи отримати консультацію.

Від чого залежить ціна

Найчастіше обслуговування юридичних осіб відрізняється вищою складністю, оскільки в цьому разі страхується відразу велика кількість транспортних засобів. Саме тому страхові агенти компанії індивідуально розглядають потреби клієнтів і формують поліси на їх основі.

Ціна КАСКО для юридичних осіб може відрізнятися через низку важливих чинників, наприклад:

  • тип та кількість транспортних засобів;

  • додаткові характеристики (рік випуску, пробіг, технічний стан тощо);

  • особливості оформлення власності (оренда, лізинг тощо);

  • термін дії страхування;

  • кількість страхових випадків, покриття яких передбачає договір.

Які ризики можуть покриватися за договором

Загалом клієнти самостійно можуть визначити, які саме ризики будуть покриватися страхуванням. Найчастіше це різноманітні вибухи, пожежі, пограбування, крадіжки, вплив стихійних лих або падіння таких предметів, як стовпи, дерева чи каміння. Варто зазначити, що страхування може передбачати також відшкодування втрати обладнання, яке було встановлене на транспортних засобах.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.