Новини
За кордоном

Пентагон: США перекинуть додаткові сили до Румунії, Польщі, Німеччини (ВІДЕО)

Адміністрація президента Джо Байдена прийняла рішення перекинути додаткові сили в Європу.

США збираються перекинути близько тисячі американських військових із Німеччини до Румунії, а також ще 2 тисячі – із США до Німеччини та Польщі.

Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі.

"У рамках наших зобов’язань, а також щоб бути готовими до цілої низки непередбачуваних ситуацій, Сполучені Штати найближчим часом перекинуть додаткові сили в Румунію, Польщу й Німеччину", – повідомив речник Пентагону.

Також, з його слів, 82-га повітряно-десантна дивізія перекидає до Польщі компоненти бойової групи піхотної бригади та ключові допоміжні засоби, а 18-й повітряно-десантний корпус перекидає до Німеччини штаб спільної оперативної групи. Обидва вони базуються у Форт-Брегзі, штат Північна Кароліна.

Усі ці сили є окремими, це доповнення до 8 500 військовослужбовців у Сполучених Штатах у стані підвищеної бойової готовності. Вони ще не розгорнуті, але залишаються готовими до переміщення, якщо вони будуть потрібні для сил реагування НАТО або за потреби за інших непередбачених обставин.

"Ці підрозділи навчені й оснащені для виконання різних місій щодо стримування агресії, підтримки й оборони наших союзників", – зазначив Джон Кірбі.

Нагадаємо, президент США Джо Байден не має намірів відправляти американських військових до України. Будь-які рішення щодо розгортання військ ухвалюватимуться спільно з НАТО.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.