Новини
Новини Київської області

Пекельні вихідні: на Київщині очікується спека до +34°С


Літня спека протримається всі вихідні. 22-23 червня на території Київської області очікується спекотна і суха погода, підвищення температури до +34°С. Проте вже наступного тижня в столичному регіоні стане проходніше.

«Цікаво, що наступного тижня з України спека піде і перекочує на Західну Європу – ось це видно з прогностичної карти температури повітря на 27 червня», – написала синоптик Наталка Діденко.

Як повідомляли в ІА «Погляд» раніше, найближчий дощ у столиці очікується 24-го червня, а послаблення спеки, за попередніми прогнозами, припадає на 26-те червня, на середу. Температура повітря знизиться до +25+28 градусів.

За прогнозом Укргідрометцентру, 22 червня на Київщині температура повітря вночі 19..21°С, вдень 32..34°С, вітер південно-східний 5-10 м/с, вночі та вдень без опадів.

В цей день по сонцю і про погоду судили: якщо воно світить вдень ніби через оболонку – потрібно незабаром чекати на дощ.

23 червня на Київщині температура повітря вночі 18..20°С, вдень 31..33°С, вітер південно-східний 3-5 м/с, вночі та вдень без опадів.

Погоду в цей день передбачали по диму від вогнища: якщо він піднімається стовпом – на ясну погоду, стелиться по землі – до негоди.