Київщина
Технології

Останні оновлення браузеру Firefox захистять користувачів від майнінгу та відстеження

10.04.2019 Стець Олена 0

Таку можливість отримали дві версії браузерів з відкритим вихідним кодом – Firefox Nightly та Firefox Beta.

Оновлення браузеру дозволять блокувати криптомайнінг та режим відстеження користувачів. Така реалізація можлива завдяки сервісу Disconnect. На даний момент розробники відключили ці можливості, поки користувач самостійно не змінить їх у налаштуваннях. Проте у майбутньому Mozilla має намір зробити ці опції включеними за замовчуванням.

Подібні функції у браузерах свідчать прикладом того, що вони діють від імені користувача у мережі. Mozilla має на меті захистити конфіденційність клієнтів, а не слідувати «забаганкам сайтів». Такі розробки позитивно впливають на роботу пристроїв (подовжують роботу акумуляторів, зменшують покази реклами тощо).

Ще один важливий крок, це обмеження у питаннях відстеження, завдяки іншому підходу до позиціювання файлів cookie, що слідкують за активністю користувачів. Сканування відбитків пальців у браузері також використовуються для відстеження. За ці дані дорого платять рекламодавці, тому розробники ресурсів намагаються зібрати якнайбільше інформації, щоб реклама була максимально таргетованою.

Mozilla Firefox розроблена з метою захистити користувачів, не обмежувати їх індивідуальність та охороняти конфіденційність в Інтернет просторі. Останні оновлення підтверджують серйозність їх намірів!