Новини компаній

Основні побажання покупців житла під час війни

Попри воєнні дії на території України, життя продовжується й українці активно купують житло. Якщо раніше на першому плані була престижність району, то зараз покупців набагато більше цікавить безпека та комфорт. Також покупці бажають у дружній спільноті.

Основні побажання покупців житла під час війни - зображення

Своїми думками стосовно ситуації на ринку нерухомості України поділився Раміль Мехтієв, що обіймає посаду СЕО у девелоперській компанії ENSO.

Як зазначив Мехтієв, війна дійсно вплинула за запити покупців. Наприклад, під час пандемії коронавірусу більшість людей бажала підтримувати соціальну дистанцію. Зараз все навпаки. Покупці хочуть знати, хто живе поруч з ними та які цінності у їхніх сусідів. Формуються сталі запити на ком'юніті всередині комплексів.

Згідно зі словами Мехтієва, сучасні споживачі також потребують комфортних та ергономічних житлових просторів. Багато хто має досвід карантину та перебування в укриттях, тому добре розуміє важливість функціональності та зручності середовища.

Основні побажання покупців житла під час війни - зображення

Спочатку пандемія коронавірусу привернула увагу до ергономіки житлових приміщень. Кожен погодиться, що комфорт залежить від правильно розподіленого простору на особисті та загальні зони, а також від наявності різних функціональних зон у залежності від потреб сім'ї. За словами виконавчого директора будівельної компанії ЕНСО, пізніше це усвідомлення посилилося під час повномасштабного вторгнення.

Мехтієв вважає, що в умовах сучасних динамічних обставин перемагає той житловий продукт, який своєю концепцією та реалізацією збирає разом однодумців, об'єднує людей навколо спільних цінностей.

Довідка.

Українська девелоперська компанія ENSO була заснована у 2017 році з метою розробки, будівництва та управління проєктами у житловій та комерційній нерухомості. З самого початку своєї діяльності вони втілюють найсміливіші архітектурні концепції, використовуючи передові технології та найкращі будівельні матеріали, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Компанія успішно реалізувала будівництво житлових комплексів загальною площею близько 400 тис. кв.м, включаючи Diadans, Першу колекцію Poetica, Другу колекцію Poetica та Fjord.

ENSO стала першою компанією в Україні, яка сертифікувала житловий комплекс за міжнародними екологічними стандартами.

У 2020 році Diadans отримав сертифікат BREEAM International New Construction, що включає оцінку енергоефективності, вплив будівлі на навколишнє середовище, безпеку для мешканців та відвідувачів, використання екологічних матеріалів для будівництва, а також зручностей транспортної інфраструктури.

Метою компанії ЕНСО є не лише створення комфорту, затишку та безпеки для власників та інвесторів, але й значне покращення зовнішнього вигляду міста. Вони прагнуть змінювати ринкові стандарти, формувати нові підходи та якості в архітектурному дизайні.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.