Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Угорщина не підтримає нових санкцій ЄС проти енергетичного сектору Росії (ВІДЕО)

29.09.2022
Варто зазначити, що Угорщина вже двічі блокувала внесення до санкційних списків ЄС патріарха рпц кирила.

Угорщина не підтримає запланований восьмий пакет санкцій Європейського Союзу проти росії, якщо вони міститимуть санкції, направлені проти енергетичного сектору.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на керівника апарату прем’єр-міністра Угорщини Гергелі Гульяша.

За його словами, Угорщина вже багато зробила для підтримки європейської єдності, але якщо в пакеті є енергетичні санкції, то країна не може і не буде їх підтримувати.

Нагадаємо, напередодні виконавчий орган ЄС запропонував нові санкції проти росії, включаючи жорсткіші торгівельні обмеження, більше індивідуальних санкцій та обмеження цін на нафту для третіх країн.

Також зазначимо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан неодноразово висловлював незгоду з санкційною політикою ЄС щодо рф, заявляючи, зокрема, що санкції завдають більшої шкоди Євросоюзу, ніж росії.

Крім того, Угорщина вже двічі блокувала внесення до санкційних списків ЄС патріарха рпц кирила.

Нагадаємо, днями Єврокомісія представила восьмий пакет санкцій проти росії. Зокрема, пропонують встановити нову заборону на імпорт російської продукції, що позбавить росію доходів на 7,5 млрд євро.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.