Новини
Світ-суспільство

Орбан заявив, що заблокує план ЄС надати Україні 18 млрд євро допомоги

Він зазначив, що не хоче, щоб Європейський Союз став спільнотою держав-боржників.

Угорщина продовжує виступати проти плану Європейського Союзу щодо надання Україні пакету допомоги в 18 млрд євро у 2023 році. Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан визнав, що Україні потрібна допомога, але заявив, що заблокує план ЄС щодо спільного фінансування цього пакету.

Він зазначив, що не хоче, щоб Європейський Союз став спільнотою держав-боржників. Тож, Орбан запропонував, щоб кожна з 27 країн-членів ЄС надавала Україні допомогу з власного бюджету через двосторонні угоди. Він також додав, що іншого плану Угорщина не прийме, і на нього не погодиться, а без їхньої участі він не здійсниться.

Нагадаємо, також у вересні Угорщина не підтримувала нові санкцій ЄС проти енергетичного сектору росії. Та попри це Єврокомісія представила восьмий пакет санкцій проти росії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.