#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Олексій Резніков: російські танки на українському кордоні (ВІДЕО)

07.12.2021 0
Росія посилює свої підрозділи поблизу українських кордонів.

Головне управління розвідки України повідомило, що вони зафіксували у складі російських окупаційних військ додаткові артилерійські установки, танки та бойові машини піхоти, що порушує домовленості про відведення важкого озброєння.

«Російська Федерація продовжує заходи з недопущення стабілізації ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил», - інформує розвідка.

Водночас на передових позиціях противника збільшилася кількість снайперських пар у готовності до завдавання втрат особовому складу Об'єднаних сил, знищення елементів відеоспостереження та провокування вогню у відповідь.

Втім, міністр оборони України Олексій Резніков відповів, що не вірить в перемогу Росії.

«Я не вірю, що Росія переможе в Україні. Це інше. Це буде кривава бійня, російські хлопці теж повертатимуться у трунах», - зазначив він.

За словами Резнікова, Україна потребує підтримки у модернізації власних Збройних сил. Напередодні міністр оборони України закликав Канаду, США і Великобританію надати військову підтримку Україні.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.