#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Міністр оборони України Олексій Резніков закликає союзників надати військову підтримку (ВІДЕО)

06.12.2021 0
Він попереджає, що Росію треба стримувати зараз, тому що «далі буде надто пізно».

Міністр оборони України Олексій Резніков закликав Канаду, США і Великобританію надати військову підтримку Україні.

«У вас є програма навчання в Україні. Думаю, ми можемо її розширити. Замість 50 (військових) інструкторів надішліть 500», - заявив Олексій Резніков в інтерв'ю канадському виданню The Globe and Mail.

За його словами, Україні потрібна швидка відповідь з боку союзників, яка допомогла б з нестачею зенітних ракет, сучасних бойових літаків і військово-морських суден, а також засобів радіоелектронного придушення.

За словами Резнікова, ці війська мають бути розміщені у тих місцях, які можуть стати передовими позиціями у разі масштабного штурму з боку Росії.

«Було б добре, якби канадські інструктори були б дислоковані у Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на Зміїному острові», - зазначає Олексій Резніков.

Також, Резніков наголосив на необхідності введення нових економічних санкцій проти Путіна і його найближчого оточення.
Нагадаємо, за інформацією розвідки США, масштабне військове вторгнення Російської Федерації може відбутися вже на початку 2022 року.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал 
«Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.